• Otomat Operatörlük

       
   
   

  Operatörlük Hizmeti Alınması

  Tüm paketlerde makineler bedelsiz olarak kullanımınıza sunulur. Makinelerin ürün dolumu, temizliği ve bakımı ücret talep edilmeden, rutin ziyaretlerle ekibimiz tarafından yapılır.

   

                 

  Limitsiz Otomat İşletim Sistemi

   

  Otomatlardaki sayaçlar her ayın sonunda Teknovend  ve kurum/kuruluş yetkilisi ile beraber okunarak, tüketilen miktar taraflarca önceden belirlenmiş birim fiyatlar üzerinden kurum/kuruluşa faturalanır.

  Bu sistemde otomat makineleri herhangi bir kart, anahtar veya para gerekmeksizin ürün vermektedir. Kullanıcılar istedikler kadar ürünü otomat makinelerinden alabilirler.

  Anında Ödemeli Otomat İşletim Sistemi

  Otomatlar isteğinize bağlı olarak metal para, kağıt para, kredi kartı veya GSM ödeme sistemleri uygulanarak ürün verir. Ürünlerin birim fiyatları makinenin ekranında belirtilir ve kullanıcılar ürünü alabilmek için ödemeyi direk olarak makineye yaparlar. Bu sistemde, Teknovend ile kurum/kuruluş arasında faturalaşma olmaz.

  Limitli Otomat İşletim Sistemi

  Bu sistemde kurum/kuruluş, kendi belirlediği limit dahilinde kullanıcılara kredi tahsis edebilir. Kullanıcılar isterlerse kart/anahtarlarına ücret karşılığı ekstra kredi yükletebilirler.

  Bu sistemde otomat makineleri kartlı veya anahtarlı ödeme sistemlerine göre tarafımızca programlanır. Taleb edeceğiniz sayı kadar akıllı kart veya anahtar sizlere verilir. Kullanıcılar makinelerden, dağıtılmış olan kartları/anahtarları kullanarak ürün alabilir.

  Otomatlardaki sayaçlar her ayın sonunda TeknoVend ve kurum/kuruluş yetkilisi ile beraber okunarak, tüketilen miktar taraflarca önceden belirlenmiş birim fiyatlar üzerinden kurum/kuruluşa faturalanır.